על כל צעצועי המין יש אחריות מלאה למשך שנה שלמה, ועל חלקם אף יותר - לפי החלטת היצרנית. אם הצעצוע מתקלקל במסגרת האחריות, כל שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר ושלוח אלינו את המוצר המקולקל, ולקבל מאיתנו זיכוי או מוצר חלופי.
חשוב! האחריות תקפה אך ורק בשימוש לפי הוראות היצרנית
כן! כל המוצרים באתר מגיעים מספק מורשה של המותגים, והם 100% מקוריים
ל"עד העונג הבא" יש מחסן אחורי בבריטניה, ומחסן קדמי (הידוע בשמו "הבית של סמדר") בירושלים. בעת הקניה אפשר לבחור אם המוצרים יישלחו אליך ישירות מחו"ל (הכי מהיר והכי זול) או שאנו נזמין אותם אלינו ונשלח אותם אליך (בתוספת קטנה של 20 ש"ח לכל החבילה).
זה בכוונה! במקום להחזיק מאות מוצרים באיכויות שונות, החלטנו להתמקד אך ורק במוצרים מעולים ובטיחותיים, ולהציע אותם במחירים אטרקטיביים. אז אין כאן צעצועים נקבוביים ב-50 ש"ח, אבל יש כאן ויברטורים איכותיים בחצי מחיר מחנויות אחרות
למרבה הצער, אי אפשר להחזיר צעצועים משומשים. אנחנו נשמח לייעץ בבחירה, ומבטיחות לך שלעולם לא ננסה לשכנע אותך לקנות משהו שאינך רוצה בו, ושהמוצרים שלנו הם מהטובים בעולם.
ככלל - צעצועי סיליקון עלולים לההרס ממגע עם סיליקון אחר - מצעצוע שני או מחומר סיכה סיליקוני. ההמלצה שלנו - לכו על "פרוליק" - חומר סיכה נהדר על בסיס מים, במרקם סמיך שנשאר על הצעצוע ולא נוזל בכל מקום.
- התקנון כתוב בלשון נקבה, אך מתייחס לכל בני האדם -

עד העונג הבא היא חנות המופעלת על ידי "סמדר הפצה", עוסקת מורה מס' 037961430. כדי לשמור על דיסקרטיות, כל חיוהי האשראי יופיעו בדפי החיוב תחת "סמדר הפצה"

1. את חשובה לנו, ואנחנו כאן בשבילך, גם לאחר הקניה. בכל שאלה, תהיה ובעיה, צרי קשר ונשמח לייעץ ולעזור
2. מנהלת העסק אחראית לתוכן המוצג באתר, לאספקת המוצרים ולייעוץ בכל מקרה של קושי בשימוש במוצרים
3. אנו שולחים אליך את המוצרים שרכשת תוך 2 ימי עסקים לכל היותר, למעט במקרה של עיכוב מיוחד. המשלוח נעשה בדואר רשום. המוצרים יגיעו אלייך תוך 40 ימי עסקים לכל היותר.
4. ביטול עסקה: בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן לבטל את הקניה תוך 14 יום, וזאת בתנאי שאריזות המוצרים לא נפתחו. בשל טבעם האינטימי של המוצרים, לא נוכל לקבל מוזר שנפתח. על הלקוחה לשלוח את המוצרים בחזרה ברגע שתקבל אותם, וכל עלויות המשלוח יחולו עליה. עם החזרת המוצרים יזוכה חשבונה בסכום הרכישה, לא כולל עלויות משלוח. צוות החנות רשאי שלא לזכות או להחליף מוצר שנראה כי נפתח או נעשה בו שימוש, בהתאם לשיקול דעתו.
5. אם המוצר הגיע אלייך והוא פגום, צרי קשר בהקדם ונשלח לך מוצר חדש או זיכוי לרכישה בחנות, לבחירתך.
6. שמירת פרטיות: לעולם לא ניתן או נעביר את פרטיך לכל גורם שהוא! פרטי התשלום מעובדים תחת התקנים המחמירים ביותר, ולא מאוחסנים אצלנו כלל. פרטי קשר שתזיני לרשימת התפוצה של האתר ישמשו אותנו אך ורק למטרות המוצהרות, ולא יועברו לשום גורם אחר
7. האתר מאובטח בדרגה הגבוהה ביותר, ועומד בתקן PCI-DSS
x

#{title}

#{text}

#{price}